Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement
Gasten van Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement São Paulo hotel kunnen van toegang tot Monumento de Borba Gato, gelegen op wandelafstand van 5 minuten hiervandaan, genieten. Het hotel is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie.
Dit hotel gesitueerd in de wijk Campo Belo in São Paulo, is op 7 km van Obelisk van São Paulo gelegen. Dit pand bevindt zich niet ver van Ibirapuera park. Dit hotel in São Paulo ligt vrij dicht bij Brooklin metrostation en 10 minuten rijden van de luchthaven Congonhas.
Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel biedt de gasten een zitruimte en een eetgedeelte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Deze kamers bieden ook een apart toilet en een douche in badkamers naast een magnetron, een koelkast en keukengerei.
Tutti Pizza is op wandelafstand van ongeveer 5 minuten.
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚎
Vind ik openbaar vervoer naast Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel?
De dichtstbijzijnde bushalte is Da Paz - Estacao Borba Gato - Sentido Santo Amaro en deze bevindt 550 meter van Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel en het Brooklin metrostation ligt op loopafstand van nog geen 5 minuten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel uitchecken?
Klanten van Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 📧
Biedt Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel een draadloze internetverbinding?
Ja, Proximo Ao Metro, Shopping E Av Berrini Appartement hotel heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in dit hotel in São Paulo?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van dit hotel in São Paulo. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in dit hotel in São Paulo?
Ja, sommige kamers hebben een schrijftafel in dit hotel in São Paulo.